dacia psihosmartPsihosmart Total SRL, având punctul de lucru situat în Pitești, str. Mihai Eminescu, nr. 11, camera 16, înființată în cadrul Programului Start Up Nation Plus - „DARE TO START! – Dezvoltarea Antreprenoriatului prin Resurse Umane Educate”, Cod SMIS  104118, organizează tabere de dezvoltare personală în zona montană a județului Argeș.
În funcție de vârsta participanților, pe parcursul programului de dezvoltare personală vor fi alese metode și tehnici care vor conduce către dezvăluirea de sine și identificarea nevoilor, a dorințelor și a temerilor (tehnicile de desen, jocul de rol, construirea de povești), dezvoltarea abilităților de rezolvare a conflictelor, crearea posibilității pentru îndeplinirea obiectivelor, dezvoltarea imaginației (metafora, poveștile terapeutice) etc.
Relații la: Tel: 0722305677, Website: https://www.psihosmart.com/ 
e-mail: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

(Postat februarie 2020)

Scoli mediul rural

Scoli mediul urban

PUBLICITATE

Go to top