# Anul şcolar 2018-2019
05Anul acesta şcolar îşi numără premianţii, iar noi ne gândim deja la următorul an, la viitorii elevi! Pentru ei avem  2 clase de liceu a IX-a cu profil SERVICII – COMERŢ sau TEHNIC-MECANIC precum şi o clasă de PROFESIONALĂ, domeniul mecanică agricolă.

La clasa a XI-a oferta noastră include o clasă cu profil SERVICII - tehnician în activităţi economice şi o clasă profil TEHNIC - tehnician mecatronist.
Pentru clasa a XI-a PROFESIONAL avem domeniul MECANICĂ- calificarea mecanic auto.
Şcoala noastră va fi deschisă pentru toţi cei care au nevoie de educaţie, capabilă să satisfacă necesitatea fiecărui elev de a exploata creativ informaţiile şi a respecta valorile comunităţii locale şi societăţii româneşti în ansamblu.
Serviciile oferite de şcoală au la bază calitatea, performanţa, promovarea valorilor europene, egalitatea şanselor pentru toţi participanţii înprocesul educativ şi deschiderea spre învăţarea pe tot parcursul vieţii.

Prof. Pintilie Claudia
Director, Prof. Dinţă Eleonora
(Postat mai 2018)

Scoli mediul rural

Scoli mediul urban

PUBLICITATE

Go to top